wtorek, 31 stycznia 2017

Dobre złego początki, czyli kim w ogóle jesteśmy.

Tu Rudy Merlin i Zachariasz. Na początek trzeba wyjaśnić Wam powód utworzenia bloga. Jest on bardzo, bardzo prosty: kiedy będziemy już sławne, wydawnictwa będą przesyłały Nam książki za darmo, bo póki co nie stać nas na tworzenie comiesięcznych book hauli. Jednak mamy nadzieję, że zanim to się stanie, dostarczymy Wam mnóstwo radości z czytania tego bloga. Będziemy poruszać wiele ciekawych tematów, jakich nie przeczytacie na innych stronach. 

PS.: Merlin nie jest tak naprawdę rudy.
Życzymy Wam miłej zabawy podczas czytania tych zlepionych ze sobą, dość kiepsko, słów.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz